Hakkımızda

Kabakoğlu Apart – Altınkum

Kabakoğlu Apart ALTINKUM Plajına 3 Dk. Yürüyüş Mesafesindedir, Didim Şehir merkezine ve diğer plajlara kapı Önünden Minibüs Vardır. İzmir Adnan Menderes Havaalanına 150km Bodrum Havaalanına 90 km mesafededir.

On beş yıllık turizm tecrübemiz ve yenilenen yüzümüzle siz değerli dostlarımızın hizmetindeyiz…

Apartımız da 8 oda mevcut olup hepsizde 1+1 ful eşyalıdır. Odalarımızın hepsinin konumu aynıdır tek fark cepheleri farklıdır. Bunu da seçmek size kalıyor…

Odalarımız da 24 saat sıcak su, tv, buzdolabı, set üstü ocak, mutfak araç ve gereçleri, yatak odalarında gardorop, camlarda sineklik, pratik masa ve sandalyelerimiz mevcuttur. Dairelerimiz 4-5 kişi kalabilecek kapasitededir…

Hakkımızda…

Kabakoğlu Apart profesyonel hizmet anlayışı ile Türk turizmine ve yöre halkına en iyi şekilde hizmet etmeyi prensip edinmiştir. Apartımıza geldiğiniz andan itibaren kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Güler yüzlü personelimiz sizi en iyi şekilde misafir etmek için hizmetinizdedir.

Misyonumuz…

Yerli ve yabancı konuklarımıza en iyi hizmeti kaliteli bir şekilde sunmaktır. Didim’in ve ülkemizin doğal, tarihi, kültürel miras ve değerlerini korumaya odaklı turizm amaçlı; rahat, kaliteli ve güler yüzlü hizmeti; yükselen konuk memnuniyetini sağlamak ve sürdürmek.

Her zaman “Rahatınız bizim için önemli” sloganımızla temel ilkelerimizi dikkate alarak topluma en iyi hizmeti vereceğiz.

Vizyonumuz…

Yerli ve yabancı konuklarımızın ve seyahat firmalarının ilk aklına gelen bir marka olmak ve bu markayı misyonumuzu ve temel ilkelerimizi benimseyerek lider konumunda taşımaktır.

GÜZEL BİR TATİL GEÇİRMENİZİ DİLİYORUZ……..

ERCAN KABAKOĞLU…

 
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.